O firmie

 

Profesjonalne usługi z zakresu zaopatrzenia rynku w metale kolorowe.

Firma „LOKO” sp. j. istnieje od 1994 r. Początkowo funkcjonowała jako Firma Zaopatrzeniowa LOKO s. c., jednak w miarę rozwoju przedsiębiorstwa postanowiliśmy przekształcić ją w spółkę jawną i nieco zmienić jej nazwę. Do jej utworzenia skłoniło nas rosnące zapotrzebowanie na metale kolorowe, które można było zaobserwować w latach 90. XX w. To właśnie wtedy postanowiliśmy stworzyć ofertę spełniającą potrzeby każdego klienta i zadbaliśmy o mocno zróżnicowany asortyment. Tego trzymamy się do dziś.
Dlatego nasz katalog produktów obfituje w artykuły wykonane z najróżniejszych metali kolorowych, tj. brązu, aluminium, miedzi, mosiądzu, stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W ofercie znajdziecie Państwo także blachy perforowane i stale wysokostopowe.

Sukcesywnie dążymy do rozszerzenia obszaru naszej działalności. Realizujemy kolejne przedsięwzięcia, które przybliżają nas do osiągnięcia celu, jakim jest świadczenie usług nie tylko na terenie naszego kraju, ale i poza jego granicami. Niedawno otworzyliśmy filię w Zabrzu, dzięki której możemy eksportować i importować metale nieżelazne. Robimy wszystko, bo sprostać wymaganiom klientów, toteż stale rozbudowujemy ofertę o kolejne pozycje. Umożliwiają nam to współprace podejmowane z czołowymi producentami metali kolorowych w Polsce i za granica.

Ponad dwudziestoletnia praktyka w branży pozwoliła nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, dzięki którym możemy służyć Państwu radą i sugerować najlepsze rozwiązania. Staramy się być na bieżąco z trendami i stale doszkalamy się z zakresu proponowanych przez nas produktów i usług. Wszystko po to, by podnosić standardy. Zatrudniamy wyłącznie rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników. Starannie dobieramy osoby zasilające naszą kadrę, zwracając szczególną uwagę na ich kompetencje zawodowe i posiadane umiejętności.

 

firma